Praesidiumlijst sinds ’68

’18-’19 @Curamus @ Louana Moons (Praeses)

Ellen Vranken (Vice-Praeses), Renzo Waelkens (Vice-Praeses), Hanne Bellings (Ab-Actis), Pauline Vandereycken (Quaestor), Lotte Pintens (Schachtenmeesteres), Ruben Van Dam (Schachtentemmer), Marianne Lesage (*Feest*), Audri Lambrechts (Feest), Kim De Ruysscher (Feest), Yens Aerts (*EJW* & Gala), Indra Smets (EJW & *Gala*), Charlotte jeuris (EJW & Gala), Aurélie De Busser (EJW & Gala), Zoë Verheyden (EJW & Gala & PR), Emma Peeters (*Promotor*), Ulrike Holsteyns (Promotor), Vincent Verschaetse (Promotor), Liesje Bynens (*Fac*), Liesl Vandevelde (Fac), Wietse Massant (Fac), Liesbet Flebus (Fac), Maurane Verhaert (*Cultuur*), Fleur Reynders (Cultuur), Emma Smets (*Sport*), Hanne De Langhe (Sport), Seppe Deckers (*Media & Redactor*), Demi Alaers (Media & Redactor), Yassine Quisquater (Alumni), Lotte Laureys (AC)

’17-18′ @Triangulum @ Lotte Laureys (Praeses)

Louana Moons (Vice-Praeses), Cloë De Wyngaert (Vice-Praeses), Brontë Vrancken (Ab-Actis), Ine Van Rossem (Questor), Ellen Vranken (Schachtenmeesteres), Lotte Pintens (Schachtentemster), Yassine Quisquater (Cantor + Algemeen Coördinator),  Lize Bolckmans (Feest), Emma Smets (Feest + Promotor), Pauline Vandereycken (Feest + Promotor), Renzo Waelkens (Feest), Jessica Gomez (Gala), Simon Loos (Fac), Laura Drossart (Fac + Promotor), Liesje Bynens (Fac), Marianne Lesage (Fac), Lauren Vandeputte (Sport), Rik Vloors (Sport), Robbe Ceustermans (Sport), Laura Abts (EJW), Audri Lambrechts (EJW), Indra Smets (EJW), Yens Aerts (EJW), Maurane Verhaert (Cultuur + Promotor), Annelies Van Assche (Cultuur), Hanne Bellings (Media), Jimmy Crama (PR), Jante Hoefnagels (Redactor), Aurélie Gilen (Alumni), Jessica Gomes (Alumni), Sarah Van den Borre (Promotor)

’16-17′ @ Sterilis @ Jimmy Crama (Praeses)
Charyssa Cleners (Vice-Praeses), Feline Franceus (Quaestor), Morrine Anthonis (Ab-Actis, *EJW*), Aurélie Gilen (Schachtenmeesteres), Astrid De Vleeschauwer (*Feest*), Mathise Hofmans (Feest+Gala), Sanne van Eyken (Feest+Gala), Lize Bolckmans (Feest+Gala), Jessica Gomes (*Fac*), Amber Geboers (Fac), Lauren Vandeputte (Fac), Ellen Vranken (Fac), Cloë De Wyngaert (EJW, *Cultuur*), Britt Vandervelden (EJW, Cultuur), Laura Abts (EJW), Ine Van Rossom (*Sport*), Brontë Vrancken (Sport), Yassine Quisquater (Redactor, AC, Cantor), Louana Moons (Schachtentemster), Femke Witters (PR), Lotte Laureys (Web)

’15-’16 @ Vertigo @ Yassine Quisquater (Praeses)
Sarah Veef (Vice-Praeses), Charyssa Cleners (Ab Actis, *Feest*), Laurien Purnal (Quaestor), Anouk Thielens (Schachtenmeesteres), Aurélie Gilen (Schachtentemster), Feline Franceus (*Fac*), Astrid De Vleeschauwer (Fac), Mathilde Taes (Fac), Elisa Arlay (Feest), Sam Schepers (Feest), Gust Alaerts (Feest), Greetje Duvivier (*EJW*), Lotte Laureys (EJW, *Cultuur*), Morrine Anthonis (EJW, Cultuur), Charlotte Verryt (*Sport*), Jimmy Crama (Sport, PR), Maarten Stroobants (Redactor), Thomas Verschroeven (Web)

’14-’15 @ Sanguinem @ Sarah Discart/Yassine Quisquater (Vice-P.)
Sarah D. (AC, Vice-Praeses), Yassine Q. (Web, PR, Vice-Praeses)
Maxime Aelbrecht (Quaestor, Sport), Eli Beelen (Ab Actis, Feest), Edwin Zargar (SM), Wouter Vandeuren (ST), Sarah Veef (Fac), Anouk Thielens (Fac), Charlotte Verryt (Fac), Charyssa Cleners (Fac) , Laurien Purnal (Feest), Kato Vermeiren (Feest), Charlotte Vanhoutteghem (EJW, Cultuur), Greetje Duvivier (EJW, Cultuur)
Toon Mertens (Sport)

’13-’14 @ Ovantis @ Willem Vandersteen (Praeses)
Evert Roelandts (Vice-Praeses, Quaestor, Feest), Marie Cerulus (Quaestor/Ab-Actis), Sarah Discart (SM), Tine Martens (EJW en ST), Sara Daels (EJW), Hannelore Dirick (Fac), Arno Fonteyn (Fac), Emily Vande Paer (Fac), Liesa Bosmans (Feest), Wouter Vandeuren (Sport), Maxime Aelbrecht (Sport), Edwin Zargar (PR), Carl Cassimon (Cultuur/Allumni)

’12–’13 @ CarpeNoctem @ Stijn Van Eeckhout (Praeses)
Henri Lenders (Vice – Praeses), Björn Courtoy (Quaestor/ PR/ Web), Evelyne Vanbel (Ab- actis), Evert Roelandts (Cantor), Carl Cassimon (Schachtenmeester), Sarah Discart (Schachtentemster), Marie Verhille (Feest), Liesa Bosmans (Feest), Thomas Moens (Feest), Laura De Clercq (Fac), Brecht Ceuterick (Fac), Marie Cerulus (Fac), Hannelore Dirick (EJW), Tine Martens (EJW), An- Sofie Kinat (EJW), Nand Ketele (Sport), Willem Vandersteen (Sport), Karlien Lemmens (PR / Alumni), Joris Vander Straeten (Cultuur)

’11-’12 @ Zygosis @ Stijn Van Eeckhout (Praeses)
Lien Sempels (Vice-praeses), Annelies Wilderjans (Quaestor), Carolien Duplessis (Ab-actis), Karlien Lemmens (Cantor / Feest & fac), Marlies Geyskens (SM), Sara vanhove (ST), Ellen Potoms (Vice-praeses Feest & Fac), Caro De Smet (Feest & Fac), Henri Lenders (Feest & Fac), Marie Verhille (Feest & Fac), Chloë Baten (Vice-praeses EJW), Björn Courtoy (EJW / WEB), Laura Bartels (EJW), Marieke Osstyn (EJW), Elise Janssens (Vice-preases sport), Hendrik Dupont (Sport), Nand Ketele (Sport), Tim De Coninck (Sport), Bieke Fabry (PR / AC), Bart Cloots (WEB / AC), Lien Janssen (AC / Alumni).

’10-’11 @ Faeces @ Lien Janssen (Praeses)
Bieke Fabry (Vice-praeses/quastor), Laura Bartels (Vice-praeses Fac & Feest), Lisa Saey (Vice-praeses EJW), Annelies Wilderjans (Vice-praeses sport),  Carolien Duplessis (Ab-actis), Pierre-Alexander Houdijk (Ab-actis), Clhoë Baten (Cantor), Lien Sempels (SM), Jessica Sterckx (ST), Basil Bouillon (Feest & Fac/Web), Caro De Smet (Feest & Fac), Ellen Potoms (Feest &Fac), Joke Jacobs (Feest & Fac), Margreet Koolen (Galabal), Michelle Zarka (EJW), Nina Callebaut (EJW), Pieter Maddens (EJW), Stijn Van Eeckhout (EJW), Katrien Eyckmans (Sport), Diederik Van Robays (Sport), Hendrik Dupont (Sport), Nand Ketele (Sport), Michel Troquet (Cultuur), Bart Cloots (AC/PR).

’09-’10 @ DoNoR/DNR @ Julie Silvestre (Praeses)
Andrea Clermonts (Fac), Anneleen Walgraeve (Fac & Feest), Annelies Vanhoof (Vice-praeses Fac & Feest), Bart Cloots (AC & PR, OKeR), Bieke Fabry (Ab-actis), Chloë Van Loock (EJW), Deborah Van Meerbeek (EJW), Diederik van Robays (Vice-praeses Sport), Kaat van der Goten (Fac & Feest), Karen Backx (Ab-actis), Laura Bartels (Schachtentemster), Lien Janssen (Schachtenmeesteres, OKeR), Margreet Koolen (Fac & Feest), Mieke Michiels (Quaestor), Elke Van Cauwenbergh (AC & Cantor), Bert Cleuren (Fac & Sport), Carolien Duplessis (Fac & Feest), Jolien Remens (Feest), Jolien Slegers (Vice-praeses EJW & PR, OKeR), Julie Silvestre (OKeR), Merel Lenaerts (Cantor), Pieter Maddens (EJW), Thomas Philips (Sport)

’08-’09 @ DeLeRIUM @ Bart Cloots (Praeses)
Mieke Michiels (Vice-praeses), Jolien Slegers (Vice-praeses), Annelies Van Hoof (Feest, Ab-actis), Diederik Robbays (Feest, Ab-actis), Jolien Remans (Feest), Judith Lomme (Quaestor), Merel Lenaerts (Zedenmeesters), Thomas Philips (EJW & Sport), Liesbeth Vliegen (Algemeen Coördinator), Andrea Clermonts (Fac), Julie Silvestre (schachtenmeesters), Yentl Vanbriel (Fac), Elke Vancauwenberg (Cantor), Bert Cleuren (Fac)

’07-’08 @ Verus @ Judith Lomme (Praeses)
Kobe Geyskens (vice praeses en cultuur), Liesbeth Vliegen (Ab actis en EJW), Bart Cloots (Quaestor en fac), Karel Claessens (schachtenmeester), Birgit Van Den Heule (PR), Yentl Vanbriel (Fac), Andrea Clermonts (Fac), Mieke Michiels(Feest), Anneliesje Willems (Feest), Kristien Dillen (Sport), Jan Kennes (Bar Support Team), Elke Vancauwenberg (BST), Thomas Philips (BST)

’06-’07 @ Nexus @ Thomas Philips/Liesbeth Vliegen (Praeses)
Jan Ackaert(quaestor), Elke Vancauwenberg (schachtenmeesteres), Martine Opdenoordt (feest en cultuur), Karin Michiels (vice-praeses/feest en cultuur/PR), Marie Kempenaers (Sport/Feest en cultuur), Varen Demeersmaker (cantor), Veerle Verrezen (BST), Barbara Van Campenhout (algemeen coördinator),Evi Vansteenbeeck (Ab actis), Jan Kennes (BST)

’05-’06 @ Manus @ Goedele Naulaerts (Praeses)
Veerle Verrezen (schachtenmeesteres) , Babs Van Campenhout (PR), Astrid Faelens (Feestpraeses), Marie Vermeersch (Bar Support Team), Jo Van Meulder (Bar), Marjan Cumps (Quaestor), Peter Vranckx (PR)

’04-’05 @ Hepatica @ Kim Swartele (Praeses)
Saartje Peters (vice-praeses) , Brenda Mees (Algemeen coördinator), Gert Kenis (cantor), Bart Beulens (schachtenmeester), Annick Daems (quaestor), Lieven Ginckels (PR), Laurens Even (webmaster), Kevin Petré (?)

’03-’04 @ Klinika @ Willemien Waumans (Praeses)
Kim Swartele (quaestor), Kristof Benaets (?), Veerle ? (algemeen coördinator vroedkunde)Wim ? (Bar), Brenda Mees (vice-praeses), Lies Schorreels (PR)

’02-’03 @ Injecta @ Maarten Vanonckelen (Praeses)
Isabel Groven (vice-praeses), Irene Panhuis (ab actis), Tim Janssens (Bar), Tom Van Loon (Algemeen Coördinator), Karolien Geurts (Feest en cultuur), Leentje Lauwers (PR), Dominique Coeck (schachtenmeester), Elke Nimmegeers (quaestor), Gert Mees (cantor)

’01-’02 @ Virus @ Kristof Messelis (Praeses)
Koen Goffings (vice-praeses), Tom Lissens (schachtenmeester), Jo De Greef (algemeen coördinator verpleegkunde), Nina Claus (algemeen coördinator vroedkunde), Dieter Vanwezer (PR), Lindsy Piot (onderwijscoördinator), Annelies Vanderhulst (quaestor), Nieke Adams (ab actis), Gert Mees (feestpraeses en sport), Paul Jame (reclame)

’00-’01 @ Nursica @ Nicky Vandeneynde/Carlo Strouven ( Praeses + Quaestor), Jimmy Boogaerts (vice-praeses), Karlien Werelds ( feestpraeses), Isabelle Ceulemans ( Algemeen coördinator), Kristel Laes : (Ab actis), Joris Vercammen (onderwijscoôrdinator), Joeri Fleerackers ( PR), Evelyne Ekelson (EHBO/schachtentemmer)

’99-’00 @ Corpus @ Nina Claus (Praeses)
Peter Plasqui (vice-praeses), Stijn Conings (pro-cantor). Karolien Vermeulen (quaestor), Bart Hendrickx (feest-praeses), Jo Vaneffe (PR), Nadia Schroyen (algemeen coördinator), Frederik Goublomme (Ab actis), Emmanuel Reyckaert (onderwijscoördinator), Carine Debaere (schachtentemster)

’98-’99 @ Cardio @ Jan Vandenbergh (Praeses)
Karlien Degezelle (vice-praeses), Filip Campo (Algmeen coordinator), Lieven Coccuyt (ab actis), Isabel Savenbergh (EHBO = schachtenmeesteres), Davy Dedroog (quaestor), Pieter Dandois (feestpraeses)

’97-’98 Vitalis/ S.A.T.
Geen Steil-praesidium actief. Ploeg Vitalis was wel verkozen, maar gaven er nog voor de start van het academiejaar de brui aan.
Het S.A.T. (Steil-Animatie-Team) werd in leven geroepen en organiseerde enkele activiteiten.
Peter Bequé, Jurgen Decuyper, Gie Schaeken

’96-’97 @ Curitas @ Tim Van De Notelaer (Praeses)
Sofie Bertrand (moderator) Tinne Gillebert (EHBO), Tim Das (quaestor), Dirk Vandeweyer (ab-actis), Davy Dekeyser (algemeen coördinator) en Paola Melussi (?), Marjoly Sintobin (vice-praeses),

’95-’96 @ SPOCK @ Eva Vandoorne (Praeses)
David Derwael (vice-praeses), Paola Melussi (E.H.B.O.), Jeroen Depoortere (special events), Kris Byloos (special events), Chris Wynant (algemeen coördinator),

’94-’95 @ The Aidteam @ Peter Van Ginniken (Praeses)
Heidi Pennickx (vice-praeses), David Derwael (intern feestcomité), Bart Smets (extern feestcomité), Kris Van Haecht (P.R.), Eva Vandoorne (E.H.B.O.), Kristof Van Spauwen (quaestor), Ann Walgraeve (algemeen coördinator), Carl Pauwels (special events),…

’93-’94 @ Gewoon Anders @ Vanja Vanasch (Praeses)
Bert Kwaspen (Vice-praeses), Wim De Preter, Frigg Dirickx, Koen Maes, Frederik Guns (medeoprichter Lens), Machteld Dit praesidium stond mee aan de wieg voor Studenteninspraak in de Hogeschool. Eerste studentenraad op departementeel en hogeschoolniveau.

’92-’93 Hannes Gommers (Praeses)…

’91-’92 Karla Deboeck (Praeses)…

’90-’91 Wim Laermans (Praeses)…

’89-’90 Betty Kutten (Praeses)…

’88-’89 An Van Kriekingen (Praeses)
Raf Dekelver (vice-praeses), Betty Kutten (?), Martine Deconinck (quaestor), Marc Pierre (?) Heidi Seghers (?), Bo Loosen, Micheline Lefevre (?) …

’87-’88 Patrick Luyten (Praeses)
Gert Peeters (Vice-praeses), Nico Deblaere (Algemeen coördinator), Rudi Vandebeeck (Algemeen coôrdinator), Peter Kimps (Secretaris), Reina Crabbe (Feest en Cultuur), Jan Vermeulen (Sport), Joëlle Caris (Bar), Johan Steylaerts (Steriel), Ingrid Marits (Stage), Eva Boedt (Steil parochie), Luc Van Gorp (Steil parochie), Christian Hendrickx (Animatie).

’86-’87 Geert Vanaenrode (Praeses)
Koen De Meester (?) Willem Teerlinck (?)Manu Van Rossem (?)…

’85-’86 Marijke Bruyninckx (Praeses)
Dirk Perreman (?), Stijn Vandevenne (?)…

’84-’85 An Colson (Praeses)
Brusseleers Pol (?), Peter Weyen (?), Filip Keunen (?)…

’83-’84 Annemie tuegels (Praeses)
Jef De Souter (Vice-Praeses) Ann Merckx (Secretaris)

’82-’83 /
Hilde Vervecken (penningmeester)

’81-’82 Gunther Daems (Praeses)…

’80-’81 Kris De Troyer (Praeses)
Jos Dereymaeker (vice-praeses),Jean-Paul Pirard (bar-verantwoordelijke), Nic Van Dijck (feest en cultuur), Marc Oeyen (feest en cultuur), René Lacroix (bar) …

’79-’80 Tinne Reymen (Praeses)
Jean-Paul Pirard (bar-verantwoordelijke), René Lacroix, (bar) Nic Van Dijck (feest en cultuur), Marc Oeyen (feest en cultuur) …

’78-’79 Marc Verschueren (Praeses)
Marijke Schillebeeckx (vice-praeses), Eddy Vanonckelen (feest en cultuur), Karla Vandenbergh (schachtenmeesteres), Bruno Solie (Bar) …

’77-’78 Jan Coel (Praeses)
Hugo Dobbels (Bar), Eddy Vanonckelen (Feest en Cultuur)

’76-’77 /
Frans Vrancken (Bar)

’75-’76 Frans Verwimp (Praeses)

’74-’75 Erik Olaerts (Praeses)

’73-’74 Jef Pelgrims (Praeses)

’72-’73 Bea Debacker (Praeses)

’71-’72 Paul Vranckx (Praeses)
Jules Vanderschueren (vice-praeses en penningmeester), Magda Brouwers (feest en cultuur)

’70-’71 /

’69-’70 Noël Coninx (Praeses)
Raoul Declerq, Jan Van Droogenbroeck

’68 – ’69 Herman Vandereyken (Praeses)
Rita Vandenbulcke, Chris Pirenne, Rosette Wouters, Willy Verbeeck, Ludo Wouters, Emiel Verhulpen

2 thoughts on “Praesidiumlijst sinds ’68

  1. Praesidiumlijst sinds ’68
    Gelieve mijn familienaam aan te passen naar Eddy Vanonckelen in jaar ’78-79 en tevens te vermelden als praeses Feest en Cultuur in ’77-78.
    Groetjes ,
    Eddy ofte Chico 🙂

  2. Ik heb het aangepast! Mijn excuses voor het latere antwoord en de vervelende fout.
    Groetjes Demi

    Media en Redactor ’18-’19

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *